Vánoční besídka 2022

Vánoční vystoupení

Dne 16.12.2022 se na společenském sále v Bulovce konala vánoční besídka naší školy. Žáci si připravili pro rodiče, prarodiče, všechny příbuzné, známé a přátelé  školy pásmo koled, scének, pohádek, básní a písniček.

Děti nezklamaly. Do vystoupení nasadily všechny svoje síly, um, nadšení a elán. Však také nácvik zahájily už v říjnu. Scénky se pilovaly, slova písní a básní se nacvičovala, dokud nedošlo k finálnímu, dětsky dokonalému vystoupení.

Maminky jim připravily krásné kostýmy a andělé podtrhli vánoční atmosféru.

Z výrazů diváků jsme mohli vyčíst, že se jim celé vystoupení líbilo. Nechyběly ani slzičky dojetí. Děti byly odměněny potleskem a to byl pro ně velký dárek.  Rodiče a všichni přítomní si mohli také odnést dárky, které děti připravily k v hodinách pracovní výchovy a ve školní družině.

Učitelky byly právem hrdé na svoje žáčky a už se těší, až s nimi zase budou nějaké to pásmo nacvičovat. Příležitost se jistě vždy najde.

Krásný rok 2023 plný zdraví a radosti.

Za kolektiv ZŠ sepsala Mgr. Věra Trenčanová