Mateřská škola

VÝSLEDKY ZÁPISU DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

Načítací animace Načítání...
EAD Logo Trvá to moc dlouho?

Načíst znovu Načíst dokument znovu
| Otevřít Otevřít v nové kartě

 

PROVOZ OD 3. 5.2021

Vážení rodiče,

od pondělí 3. 5. 2021 otvíráme mateřskou školu pro všechny děti. Děti se nebudou testovat a nemusí mít ochranu dýchacích cest. Bude probíhat ranní zdravotní filtr, přijaté budou pouze zdravé děti bez příznaků infekčního onemocnění.

Těšíme se na všechny kamarády.

 

PROVOZ MATEŘSKÉ ŠKOLY  V DOBĚ LETNÍCH PRÁZDNIN:

Vážení rodiče,

Základní škola a mateřská škola,Bulovka,okres Liberec,příspěvková organizace tímto oznamuje, že mateřská škola bude po dobu letních prázdnin uzavřena od 12. 7. 2021 – do 31. 8. 2021 z důvodu čerpání řádné dovolené zaměstnanců . 

Přejeme vám všem pohodové prázdniny a děkujeme za dosavadní spolupráci. V případě jakýchkoliv dotazů volejte na tel.číslo: 728703840, nebo 482343061.

Za kolektiv MŠ

Lucie Humpoláková