ZŠ a MŠ Bulovka

Pozvánka k zápisu k povinné školní docházce pro šk. rok 2024/2025

Zápis bude probíhat prezenční formou v budově ZŠ Bulovka dne: 4. dubna 2024 od 13 h. do 16:30 h.

Vážení rodiče předškoláků,

srdečně Vás zveme k zápisu k povinné školní docházce pro školní rok 2024/2025 dne 04.04.2024 v budově Základní školy Bulovka. S sebou doneste: rodný list dítěte, průkaz totožnosti zákonného zástupce, vyplněnou žádost o přijetí, popř. dotazník pro rodiče žáka 1. ročníku.

Chcete pro své dítě individuální přístup? Přejete si, aby Vaše dítko navštěvovalo školu, do které se bude těšit?

Naše škola je malá, všichni se vzájemně znají a díky tomu zde dokážeme vytvářet téměř rodinné prostředí. Naše učebny jsou vybavené moderní technologií, kterou ve výuce často využíváme, stejně jako další didaktické pomůcky. Díky malému kolektivu máme možnost pracovat s každým dítětem individuálně a porozumět jeho potřebám. Také se pravidelně účastníme různých vzdělávacích programů (např. v Liberecké galerii, v muzeu, Střevlíku, atd.).

V ZŠ Bulovka funguje ranní a odpolední družina, kterou vede zkušená paní vychovatelka, která s dětmi tráví čas aktivně. Nevykonává pouze dozor, opravdu si s nimi hraje a snaží se je vzdělávat i během společných procházek a dalších aktivit.

Naši žáci chodí do školy s úsměvem a my si toho velmi vážíme a těšíme se na ně každý den!

Pokud Vás naše pozvánka zaujala, neváhejte a navštivte nás. Po domluvě je možné se zúčastnit i přímé výuky.

Kolektiv ZŠ Bulovka

Žádost o přijetí

Žádost k přijetí do ZŠ.odt
Typ souboru: ODT dokument, Velikost: 534,87 kB

Pozvánka k zápisu

Pozvánka k zápisu.odt
Typ souboru: ODT dokument, Velikost: 544,02 kB

Dotazník

Dotazník pro rodiče žáka 1.třídy ZŠ.odt
Typ souboru: ODT dokument, Velikost: 26,49 kB
Datum vložení: 21. 3. 2024 7:11

Svátek má Robert

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Mezinárodní den proti hluku
  • Mezinárodní den tance
  • Světový den imunologie
  • Mezinárodní den letectví a kosmonautiky

Zítra má svátek Blahoslav

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Mezinárodní den pracoviště

Nechť si duben sebelepší bývá, ovčákovi hůl přec jen se zasněžívá.

Hřmí-li v dubnu, konec mrazům.

ZŠ: Bulovka 156
46401 Frýdlant

tel.: 482 343 080
email: zs.bulovka@seznam.cz